آتلیه عروس

عکاسی از نامزدی
۱۱/۰۸/۱۳۹۶
عکاسی و فیلمبردای عروسی
۱۳/۰۸/۱۳۹۶
Show all

آتلیه عروس ونو مجهزترین و مدرنترین آتلیه در شرق تهران میباشد در ۲ طبقه مجزا با دکورهای منحصر به فرد وخاص نخضوض عروس و دامادهای سخت پسند و حساس و خوش سلیقه.
آتلیه عروس ونو با مدیریت خانم دهقانی و همکاری با متخصصان در زمینه عکاسی و طراحی فیلمبرداری، هلیشات، کرین، مجموعه ای موفق و جزو حرفه ای ترین آتلیه های شرق تهران میباشد. تخصص و ابتکار عوامل آتلیه عروس ونو به شما ان اطمینان را میدهد که در روز عروسی خود با آرامش کامل پروژه غکاسی خود را به اتمام برسانید و از نتیجه کار کاملا مطمین و راضی باشید.
دکورهای منحصربه فرد همراه با نورپردازی های زیبا و کادربندی های حرفه ای عکاس همگی باهم عکسهای زیبا و لحظات نابی برای شما ثبت میکنند.فیلمبرداری حرفه ای با تصاویر رئال و زیبا و در نهایت ادیت حرفه ای فیلم عروسی زیبا که برای همیشه زیبایی خود را حفظ کند و فیلمها قدیمی نشوند.
آتلیه عروس ونو با جدیدترین مدلهای آلبوم ژورنالیو کیف ها قاب های زیبا و شاسی و… وهمکاری با بهترین چاپخانه های تهران با کیفیت ترین کارهارا برای عروس و دامادهای خود در نظر گرفته تا با کیفیت ترین و به روزترین آلبوها را در اختیار مشتریان محترم خود داشته باشد.
لطفا برای بازدید از نمونه ها و عکس و فیلمهای آتلیه عروس ونو با شماره های تلفن های ما برای رزرو وقت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *